امروز جمعه ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ساعت ۰۰:۰۰
flag iran
مرکز مطالعات فنی و مهندسی پایداری ملی کشور

جلسه توجیهی مناقصه پروژه های مطالعاتی تدوین الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل برای؛ سدها، خطوط انتقال نفت و گاز و مراکز پرخطر شیمیائی در تاریخ 28/4/96 با حضور نماینده قرارگاه پدافند شیمیائی و معاونت های انرژی و معاون فنی و نظامات سازمان و نمایندگان تعدادی از مراکز؛ علمی، دانشگاهی و شرکت های خواهان حضور در مناقصه در اطاق جلسات مرکز مطالعات فنی و مهندسی پایداری ملی برگزار شد.
سرپرست مرکز مطالعات و فنی و مهندسی پایداری ملی و نمایندگان سازمان توضیحاتی در خصوص سندهای انتظار ارائه و به سئوالات مدعوین جهت نحوه تکمیل و ارائه پروپوزال و مستندات توجیهی جهت ارائه توان فنی و علمی پدافند غیرعامل و رزومه تیم فنی پاسخ دادند.
در پایان جلسه قرار شد؛ مراکز علمی، دانشگاهی، پژوهشی و شرکت های مهندسی مشاور پدافند غیرعامل که؛ دانش، توانائی و تخصص لازم را برای اجرای پروژه های مطالعاتی فوق دارند حداکثر تا تاریخ 2/5/96 به مرکز مطالعات فنی و مهندسی پایداری ملی مراجعه و اسناد انتظار و فرم خام پروپوزال را دریافت نمایند.
پروپوزال های تکمیل شده هر یک از پروژه ها چاپ و پس از امضا رئیس و یا مدیر عامل مراکز؛ علمی، دانشگاهی، پژوهشی و یا شرکت های مهندسی مشاور پدافند غیرعامل به همراه فایل رایانه ای ( word و pdf ) و مدارک و مستندات لازم حداکثر تا تاریخ 15/5/96 تحویل مرکز نمایند.
در صورت هر گونه سئوال و ابهام با امور پژوهش مرکز ارتباط برقرار شود